Çin'de Danışmanlık ve İthalat Hizmetleri

 Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetlerininin yanı sıra müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için özellikle İthalat işlemlerine yeni başlayacak müşterilerimizin en önemli sorunun ÇİN’de güvenilir bir ekip bulamadığını ve buna bağlı olarak bir takım sorunlar yaşaadıklarını gördük.Bu sorunlar kısaca  kimi zaman pahalı fiyatlar, Kalitesi düşük mallar,Zamanında teslim edilmeyen mallar ve buna bağlı olarak maddi zarara uğramak olarak sıralayabiliriz. Bize de müşterilerimize sadece Gümrük Müşavirliği Hizmeti vermekle kalmayıp, Müşterilerimizin ÇİN’den getiremek istedikleri ürünler için ÇİN’deki ortak firmamız ile fiyat ve pazar araştırması yaparak, ürünlerinizi Çinden Türkiye’ye Deponuza  kadar teslim fiyatı veriyoruz.

Fiyat ve Üretici Araştırması

İthal etmek istediğiniz ürün ile alakalı kapsamlı pazar araştırması yaparız. Araştırma ekibimiz araştırmalarını; güvenilirlik, kalite, profesyonellik, rekabetçi fiyat ve zamanında mal teslimi konularını baz alarak yapar. Araştırma sonrası sonuçları en kisa zamanda tarafınıza rapor halinde sunarız. Sizce fiyat olarak makul olan üreticilerden numune talep eder, sizlere ulaştırırız.

 

Fabrika Denetlemeleri

Sipariş vermeyi düşündüğünüz fabrikaları ziyaret ederek, aklınızda oluşabilecek şüpheleri ortadan kaldırırız. Fabrika güvenilirliğini denetlerken aynı zamanda, kalite standart belgeleri, sertifikaları inceleniriz. Üretim kapasitesini, çalışanların tutumunu, firmanın profesyonelliğini gözlemler, fotoğraf ve video çekimlerinin de olduğu ayrıntılı denetim raporu düzenleriz.

 

Pazarlık ve Sözleşme

Çok akıcı Çince konuşabilme, Çin pazarını ve Çinlileri yakından tanımanın avantajı ile, sözleşme ve Proforma faturanın eksiksiz hazırlanmasını sağlar, ödeme koşulları, mal teslim tarihi, pazarlık gibi konularda maksimum avantaj elde etmenize yardımcı oluruz

 

Siparişve Üretim

 

Fiyat, kalite ve standartlar kesinleştirildikten sonra anlaşmada belirlenen avans ödenir ve üretim başlar. Belirlenen mal teslim tarihinden sapmayacak şekilde malların üretilmesi için firmalar ile sürekli iletişim halinde oluruz ve size düzenli bilgi akışı sağlarız

 

Kalite Kontrolü

 

Üretim esnasında kalite kontrollerini gerçekleştiririz, ürünün istenilen standartlara uygun olup olmadığını denetler, üretilen üründen rastgele numune seçerek alıcıya ulaştırırız. Ürünün herhangi bir testten geçmesi gerekiyorsa test merkezlerine bizzat giderek sizin adınıza test işlemini gerçekleştiririz. Böylece sahte test raporları düzenlenmesini engelleriz.

 

 

Mal Teslimi Konteyner yükleme

 

Mallar yüklemeye hazır olduğunda fabrikayı tekrar ziyaret düzenler, son kontrolleri yaparak, evrakları kontrol ederiz. Konteynır kapatma işlemini fabrika ile beraber yürütürüz.

 

Resmi Evrak Takibi

 

Mal çekme esnasında gerekli olacak evrakların hazırlama sürecinde üreticilerle iletişim halinde oluruz. Proforma, Paketleme listesi, kalite standart belgeleri, test raporları… gibi resmi dokümanların tarafınıza eksiksiz ve doğru gönderilmesi için son kontrolleri yaparız.

 

Çince tercümanlık ve Rehberlik

 

Fuar organizasyonlarında, fabrika gezilerinde, iş anlaşmalarında sorunsuz bir şekilde tam verim almanız için çok iyi Çince bilen tercümanınız hizmetinizdedir. Havaalanında karşılama-uğurlama, otel rezervasyonu, iş seyahat planı, tren-uçak biletlerinin temini, araç kiralama, ucuz alışveriş noktaları, damak tadınıza uygun restoran, eğlence yerleri, Türkiye ile ucuz konuşabileceğiniz telefon kartları gibi sorunları biz çözüyoruz. İşten arta kalan zamanlarda Çin iş seyahatinizi aynı zamanda bir tatile çevirmek, Çin kültürünü yakından tanımanızı sağlamak, Çin içerisinde rahat hareket edebilmenizi sağlamak amacıyla tercümanınız esnek çalışma saatleri ile hizmetinizdedir

 

Vize Islemleri

 

Cin`e giris yaptiktan 30 gun icinde vizenizin uzatilmasi lazim.Bunun icin endiselenmenize gerek yok.Ortak firmamız ile bu islerinizi sizin yerinize biz yapariz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir